Titles you rated
The LiberatorRated ★ 4.5
Altered CarbonRated ★ 3.0
Altered CarbonRated ★ 3.5- F is for FamilyRated ★ 4.0
- F Is for FamilyRated ★ 4.0
F is for FamilyRated ★ 4.0
F is for FamilyRated ★ 4.0
HildaRated ★ 4.5
Steven Universe FutureRated ★ 5.0
Final Space Season 1Rated ★ 4.0
The Midnight GospelRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 5.0
Patlabor: The Mobile PoliceRated ★ 4.0
Bravest Warriors Season 2Rated ★ 3.5
Bravest Warriors Season 1Rated ★ 3.5- Superjail!Rated ★ 4.0
- Mr. PicklesRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5