Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 2.5
UsRated ★ 1.5
DivergentRated ★ 2.0
OkjaRated ★ 3.0
WonderRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
The WalkRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0