Movies
Ratings
56
30 Days of NightRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
The CraziesRated ★ 3.0
The Last House on the LeftRated ★ 4.0
Eden LakeRated ★ 5.0
Would You RatherRated ★ 5.0
DeadgirlRated ★ 3.5
Sx_TapeRated ★ 1.0
HaunterRated ★ 4.0
SplinterRated ★ 5.0
Silent HouseRated ★ 5.0
ExcisionRated ★ 2.5
The PossessionRated ★ 4.0
FearDotComRated ★ 4.0
ThreeRated ★ 5.0
4 Horror Tales - Dark ForestRated ★ 4.0
VideodromeRated ★ 4.0
The MessengersRated ★ 4.0
Vanishing on 7th StreetRated ★ 3.5
The Amityville HorrorRated ★ 4.5