Titles you rated
- ザ・タイタニックRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 1.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 4.5
Shaun of the DeadRated ★ 2.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0
Hollow ManRated ★ 3.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 2.0
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 2.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 3.0
MossRated ★ 3.5