Movies
Ratings
16
Tidal WaveRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 1.0
The Lion KingRated ★ 4.5