Titles you rated
- DEATH NOTERated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.0