Titles you rated
BabygirlRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BossRated ★ 2.5
ElioRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
HyakuemuRated ★ 2.0- The UglyRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
FlowRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The FallRated ★ 5.0