Titles you rated
Another PartingRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Love CellsRated ★ 3.0
Imaginary CatRated ★ 4.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.0
ResetRated ★ 3.5- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 3.5
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 3.0
Dr. FrostRated ★ 4.0
Idle MermaidRated ★ 4.5
Cheo Yong Season 2Rated ★ 3.5
BloodRated ★ 3.0
Hidden IdentityRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 3.5
Cheo YongRated ★ 3.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 3.0
Love RainRated ★ 3.5