Movies
Ratings
216
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Undisputed III : RedemptionRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 2.0