Movies
Ratings
71
My Name Is KhanRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 2.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0