Series
Ratings
33
House of CardsRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Person of Interest Season 3Rated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 4.5
Person of Interest Season 2Rated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 3.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.5