Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 4.0