Titles you rated
Mad MaxRated ★ 1.0
Project AlmanacRated ★ 2.0
SupermanRated ★ 2.0
Ender's GameRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 2.0
DivergentRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 1.0
ContactRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 3.0
AliensRated ★ 2.0
Jurassic Park IIIRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
AlienRated ★ 2.5
Back to the Future Part IIRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.5