Titles you rated
Annabelle: CreationRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5
Stormy NightRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Part-time SpyRated ★ 1.5
LoganRated ★ 4.5
SplitRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.5
Assassin's CreedRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.0