Series
Ratings
11
Secret GardenRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5