Titles you rated
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The Cook, the Thief, His Wife & Her LoverRated ★ 3.5
Ali: Fear Eats the SoulRated ★ 4.5
Three Colors: BlueRated ★ 4.0
Blow-UpRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
CloseRated ★ 3.5
AfireRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 1.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
The FabelmansRated ★ 4.5
The Banshees of InisherinRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
The Tinder SwindlerRated ★ 3.0