Series
Ratings
67
ForeverRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Evil GeniusRated ★ 4.0
Night Stalker: The Hunt For a Serial KillerRated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
HollywoodRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 3.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 3.5
Cobra KaiRated ★ 3.5
Cobra KaiRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Alias GraceRated ★ 4.0
POSERated ★ 4.5
The PoliticianRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
London SpyRated ★ 4.0