Movies
Ratings
155
WhiplashRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The Classified FileRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0