Movies
Ratings
621
KOKUHORated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Red SorghumRated ★ 3.5
Raise the Red LanternRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 1.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
Like Nothing HappenedRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
Scott Pilgrim vs. the WorldRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 3.5
Kinda PregnantRated ★ 2.5