Titles you rated
- The ClubhouseRated ★ 4.5
IRISRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
CSI: NYRated ★ 3.0
All InRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 2.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 3.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 3.0