Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5