Series
Ratings
45
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Miss KoreaRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0