Titles you rated
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dog DaysRated ★ 2.5- Whales and IRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 1.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 2.0
Us and ThemRated ★ 2.0
DownsizingRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 1.5
After LifeRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 1.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0