Movies
Ratings
121
Back to BurgundyRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Florence Foster JenkinsRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
SocialphobiaRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5