Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Bad GuysRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0