Series
Ratings
109
VeepRated ★ 2.5
MirandaRated ★ 2.0
Bored to Death Season 1Rated ★ 3.5
The Office Season 8Rated ★ 5.0
The Office Season 9Rated ★ 5.0
30 RockRated ★ 3.5
30 RockRated ★ 3.0- 30 RockRated ★ 3.0
- Louie Season 2Rated ★ 2.0
30 RockRated ★ 5.0
Black BooksRated ★ 1.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
A Culprit Among FriendsRated ★ 3.0- Baby Daddy Season 2Rated ★ 2.0
- Baby Daddy Season 1Rated ★ 2.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0