Movies
Ratings
15
PunchRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
CartRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0