Titles you rated
Kick-AssRated ★ 3.5
Jackass 2.5Rated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Pelican BriefRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
I Wish I Had a WifeRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 2.5
Big Momma's HouseRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
The Wedding SingerRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 1.5
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 4.0
A Walk in the CloudsRated ★ 3.5
American PieRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 3.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 5.0