Movies
Ratings
15
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 0.5
The Way HomeRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
The Adventures of JinbaoRated ★ 0.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0