Titles you rated
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Kabukicho Love HotelRated ★ 3.0
Last Night in SohoRated ★ 3.0
Bones & AllRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
The Power of the DogRated ★ 4.5