Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Angel EyesRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5