Movies
Ratings
57
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 1.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
As OneRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.5
White ChicksRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0