Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0