Series
Ratings
43
Nevertheless,Rated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 1.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5