Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
Start-UpRated ★ 1.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Black MoneyRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 2.5
ChloeRated ★ 2.5