Series
Ratings
21
The MandalorianRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 3.5- Haha Ha NyangineRated ★ 5.0
- Hahaha MeongmeongineRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Street Food FighterRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 2.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 2.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 2.5
HeroesRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5