Movies
Ratings
54
DivergentRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Don't BreatheRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 1.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0- My Father Is HeroRated ★ 5.0
The Expendables 3Rated ★ 3.0