Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5