Movies
Ratings
349
Portrait of a BeautyRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.5
Peter PanRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.5
Just MarriedRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
Shanghai KnightsRated ★ 2.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 0.5