Titles you rated
SignRated ★ 4.0
JumongRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
The King of DramasRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0