Movies
Ratings
547
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Kick-HeartRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The Birth of Kitaro: The Mystery of GeGeGeRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
RomeoRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 3.5
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 2.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 4.0
Weird: The Al Yankovic StoryRated ★ 3.5- Common lifeRated ★ 2.5
BargainRated ★ 4.0