Series
Ratings
455- 태풍상사Rated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 4.0
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.5
Percy Jackson and the Olympians Season 1Rated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 4.0- Pop Team Epic REPEATRated ★ 4.0
Fate/stay nightRated ★ 3.0
Good Day for Gag Manga GORated ★ 4.0
How to Become OrdinaryRated ★ 3.0
Girls Band CryRated ★ 4.5- 健康で文化的な最低限度の生活Rated ★ 4.0
- 나와라! 코쿠리 씨Rated ★ 3.0
Love with a CaseRated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5- NingenkowaiRated ★ 3.0
Kakegurui TwinRated ★ 3.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5
KodochaRated ★ 4.0