Movies
Ratings
171
MementoRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.5
JumperRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0