Series
Ratings
25
Attack on TitanRated ★ 5.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0