Titles you rated
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
John WickRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Sword Art Online: The Movie - Ordinal ScaleRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0