Series
Ratings
13
Oh My GhostRated ★ 5.0
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 2.5- War of MoneyRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.5