Titles you rated
Green BookRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Asakusa ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Tsuzumi Mansion ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba The Hashira Meeting ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5