Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
MovingRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.5