Titles you rated
Padam PadamRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 1.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 1.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
D-DayRated ★ 0.5
Famous PrincessesRated ★ 4.5
Pots of GoldRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 1.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0