Series
Ratings
24
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5- DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 2.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 2.0